Přednášející

Josef Czyž
Arrow ECS
systémový a presale inženýr
Josef Czyž pracuje v Arrow ECS 20 let jako systémový a presale inženýr. Po celou dobu se zabývá špičkovými technologiemi pro ukládání dat. Aktuálně Pure Storage a předtím Netapp a Oracle. V soukromí nadšený amatérský cyklista, příležitostný triatlet a otec dvou synů.
Martin Diviš
Cisco Systems
architekt technických řešení v oblasti datových center
Martin Diviš pracuje ve společnosti Cisco Systems jako architekt technických řešení v oblasti datových center v týmu pro střední a východní Evropu. Hlavními okruhy zájmu jsou softwarově definované sítě, řešení pro privátní a hybridní cloud, nástroje a platformy pro nasazování aplikací v heterogenním prostředí, automatizace a integrace infrastrukturních komponent do DevOps procesů a nástroje pro monitorování a odhalování příčin problémů výkonu a spolehlivosti aplikací.
Petr Jakubec
itelligence, a.s.
Chief Sales Officer
Petr Jakubec pracuje ve společnosti itelligence od roku 2007. Zde zastával role obchodní a role projektového managementu. Poslední 2 roky je na pozici Chief Sales Officer české pobočky. V současné době se on jeho tým soustředí na témata, která se dají shrnout pod heslo „Smart Factory“ a jenž se opírají o produktové portfolio společnosti SAP.
Lukáš Jelínek
Dimension Data / NTT
Solutions Director
Lukáš Jelínek ve společnosti Dimension Data I NTT pracuje od roku 2007. Poslední 2 roky na pozici Solutions Directora české pobočky. Vede oddělení Solutions a Business Developmentu, jehož úlohou je rozvíjet produktové portfolio a tvorba go to market strategie na lokálním trhu. Do Dimension Data přišel ze společnosti Cisco Systems, kde působil na obchodní pozici. Lukáš je technologický nadšenec. Jeho vizí je, aby se technologie stala přirozenou součástí lidského života a lidem pomáhala k dosahování jejich cílů a to nejen v pracovním, ale i osobním životě.
Martin Klčovský
Dimension Data / NTT
Development Manager
Vystudoval obor Telekomunikace na Elektrotechnické fakultě. Ve společnosti Dimension Data působí od roku 2012. Nejdříve v roli konzultanta pro oblast výpočetních a komunikačních technologií v datových centrech, poté na pozici architekta infrastruktury datových center, kde se podílel na přípravě i realizaci projektů převážně se zaměřením na softwarově definovanou infrastrukturu. V současné době se v roli Business Development Managera věnuje tématu softwarově definovaných datových center a provozu hybridní infrastruktury.
Pavel Kovář
VMware
Senior Systems Engineer
Pavel Kovář pracuje jako Senior Systems Engineer ve společnosti VMware. Specializuje se na oblast datových center, hybridního cloudu a zejména SDDC (Software Defined Data Center). Ve VMware má za sebou již druhý rok, za dobu své předchozí pracovní kariéry vystřídal pozice Infrastructure Architect ve společnosti IBM nebo Solution Architect ve společnosti T-Systems.Cloudové problematice se šířeji věnuje více jak deset let.
Vladimír Šimek
Amazon Web Services
Senior Solutions Architect
Vladimír Šimek má více než 16 let zkušeností v oblasti IT - od architektury, přes design a správu serverové infrastruktury, virtualizace, IT bezpečnosti až pod cloud computing. Jako Senior Solutions Architect v Amazon Web Services pomáhá zákazníkům ze střední a východní Evropy v jejich cestě do cloudu. Mezi jeho záliby patří Linux, Python, Datová Analytika a autonomní auta.